bison-runtime-2.3a - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
lt: sintaksės klaida: negalima grįžti

en: syntax is ambiguous
lt: sintaksė dviprasmė

en: syntax error
lt: sintaksės klaida

en: memory exhausted
lt: baigėsi atmintis

en: syntax error, unexpected %s
lt: sintaksės klaida, netikėtas %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
lt: sintaksės klaida, netikėtas %s, tikėtasi %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
lt: sintaksės klaida, netikėtas %s, tikėtasi %s arba %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
lt: sintaksės klaida, netikėtas %s, tikėtasi %s arba %s arba %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
lt: sintaksės klaida, netikėtas %s, tikėtasi %s arba %s arba %s arba %s
